صفحه اصلی / کسب و کار اینترنتی / معرفی سایت موفق و پردرآمد CNET
cnet
cnet

معرفی سایت موفق و پردرآمد CNET

خواندن مطالب جذاب در مورد سایت ها و کسب و کارهای موفق و ثروتمند همیشه الهام بخش و مفید است و علاوه بر الهام بخشی دانستن اینکه این کسب و کارها و سایت ها از چه روش های بازاریابی و مدیریتی استفاده می کنند می تواند منجر به افزایش فروش و درآمد و موفقیت خوانندگان شود. در این مطلب کوتاه قصد داریم در مورد یکی از سایت های موفق و معتبر جهان فناوری به کوتاهی سخن بگوییم.
سایت CNET.COM سایت جهان فناوری
سی نت یک وب سایت آمریکایی است که در حوزه ی فناوری و لوازم الکترونیکی مصرفی به انتشار مطالبی در قالب بررسی , اخبار , وبلاگ , پادکست و ویدئو می پردازد. سایت سی نت در ابتدای فعالیت خود به انتشار محتوای رادویی و تلویزیونی به زبان انگلیسی از طریق اینترنت اقدام می کرد اما هم اکنون این شرکت به انتشار محتوا در قالب های گوناگون به چند زبان زنده ی دنیا می پردازد. انتشار محتوا به چند زبان زنده ی دنیا باعث شده که میزان ترافیک این وب سایت به رقم چشمگیر 200 میلیون بازدیدکننده در ماه برسد.
سایت سی نت CNET چگونه شروع به کار کرد؟

هالسی مینور کارآفرین موفق و موسس سایت سی نت

هالسی مینور کارآفرین موفق و موسس سایت CNET

شلبی بونی کارآفرین موفق و یکی از سازندگان سایت CNET

شلبی بونی کارآفرین موفق و یکی از سازندگان سایت CNET

 

 

 

 

 

 

 

این سایت در سال 1994 با همکاری دو جوان کارآفرین به نامهای هالسی مینور و شلبی بونی آغاز به کار کرد و با ادامه ی فعالیت به یک رسانه ی بزرگ تبدیل شد. نخستین محتوای تولید شده در این سایت چند برنامه ی تلویزیونی آزمایشی با موضوع رایانه , فناوری و اینترنت بود سپس بخش جدیدی به نام سی نت تی وی با اجرای سه برنامه ی تصویری به سایت سی نت اضافه شد و پس از آن برنامه ی جدیدی با نام نیوز دات کام تولید شد. افزون بر برنامه های تصویری سایت سی نت اقدام به انتشار برنامه های رادویی با موضوع برنامه نویسی نیز می نمود اما میزان استقبال از این فایل های صوتی چندان زیاد نبود که در نهایت منجر به توقف تولید این برنامه ها شد.
با ادامه ی فعالیت و رشد این رسانه ی اینترنتی , شرکت های زیادی برای خرید آن اقدام کردند تا اینکه در نهایت شرکت رسانه ای سی بی اس در سال 2008 این سایت را با قیمت 1.8 میلیارد دلار خریداری کرد.

معرفی استارتاپ اینترنتی موفق کارآفرینی سایت خارجی اینترنتی

صفحه اصلی سایت موفق و پردرآمد سی نت CNET

سایت CNET چگونه کار می کند؟
این سایت از شش بخش تشکیل شده که به انتشار محتوا در حوزه ی فناوری می پردازند.  مهمترین و بزرگترین بخش این سایت , بخش نقد و بررسی است که به بررسی محصولات و نرم افزارهای مختلف می پردازد. بخش خبری این سایت به انتشار جدیدترین رخدادها در حوزه ی فناوری می پردازد که در این زمینه پیشگام رسانه ها است. بخش دانلود این سایت در بردارنده ی بیش از 400 هزار عنوان مختلف است و روزانه بیش از 3.5 میلیون نفر از این بخش به دانلود می پردازند. همچنین بخش CNET تی وی به ارائه ی ویدئوهای درخواستی کاربران در حوزه ی فناوری می پردازد.

سایت CNET چگونه درآمد کسب می کند؟
همانگونه که پیش از این گفته شد سایت CNET یک رسانه ی قدرتمند اینترنتی است و مهمترین منبع درآمد همه ی رسانه ها تبلیغات است. اما با توجه به اینکه این سایت در حوزه ی فناوری و ابزارهای الکترونیک متمرکز شده است و کاربران زیادی را جذب سایت خود کرده و با توجه به اطلاعات زیادی که کاربران در بخش تالار گفتگو و دیگر بخش های این سایت درباره ی خود منتشر می کنند می توان تصور نمود که بخشی از درآمد این سایت از محل پردازش و فروش اطلاعات بازاریابی حاصل می شود.

منبع: باکوک

درباره sh.kh

این مطالب را نیز ببینید!

Famous_Tech_Brand_Logos

برندهای مشهور جهان چه مفهومی دارند؟

محصولات بسیاری در جهان وجود دارند که به دلیل کیفیت و کارایی فوق‌العاده‌ و بعضاَ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلا